Bike&Fly BMX Ostrowiec

Z  powodu złej pogody, zawody zostały przeniesione na 5 sierpnia!

„Bike&Fly BMX Ostrowiec”to wydarzenie zorganizowane przez ostrowiecką młodzież w ramach programu „Mania Działania”.

Młodzieżowa grupa Sportomaniacy zaprasza do skate parku w parku miejskim w Ostrowcu Św. na „Bike&Fly BMX Ostrowiec”. Od godziny 12.00 każdy chętny w każdym wieku będzie mógł nauczyć się jazdy na rolkach, deskorolce, hulajnodze i rowerze. Zajęcia zakończone będą konkursami z nagrodami. O 16.00 rozpoczną się zawody na BMX’ach. Ogłoszenie wyników planowane jest na 20.00. Wciąż można się zgłaszać, by pokazać, co się potrafi. A przy okazji zgarnąć bardzo atrakcyjne nagrody. Więcej szczegółów i zapisy w wydarzeniu na facebook’u. https://www.facebook.com/events/587741301619427/

Na wydarzenie wstęp jest wolny!

„Mania Działania” to program grantowy realizowany od kilku lat w województwie świętokrzyskim, którego celem jest aktywizacja społeczna młodzieży oraz promocja wolontariatu młodzieży na rzecz społeczności lokalnej. W ramach tego programu lokalne inicjatywy młodzieżowe uzyskują finansowe i merytoryczne wsparcie.

W roku bieżącym w program „Mania Działania” włączyła się Gmina Ostrowiec i zleciła Stowarzyszeniu Nie z tej Bajki realizację zadania publicznego pod tą nazwą. W maju odbył się konkurs, na który grupy młodzieżowe przysłały własne pomysły na działanie z określonym harmonogramem i budżetem wydarzenia. Z dziesięciu ofert wybrane zostały cztery, które otrzymały dotację w wysokości 1.000 zł każdy (dwa kolejne wydarzenia w ramach ostrowieckiej „Manii Działania” odbędą się w sierpniu o czym będziemy jeszcze informować).

Dodatkowe informacje: fb.com/maniadzialania

Koordynator lokalny: Stowarzyszenie Kulturotwórcze Nie z tej Bajki
Operator Regionalny: Centrum Wolontariatu w Kielcach

Działania współfinansowane z Budżetu Gminy Ostrowiec Świętokrzyski w ramach dotacji celowej udzielonej na zadanie „Mania Działania” w 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *