WYSTAWA SZKOŁY SZTUKI 2018

14 października o godzinie 16.00 w Centrum Aktywności Obywatelskiej, ul. Sienkiewicza 70, odbędzie się wystawa prac uczestniczek i uczestników „Szkoły Sztuki 2018”. Zapraszamy wszystkich uczniów, ich rodziny i znajomych. Wstęp jest wolny.

Wystawa jest podsumowaniem projektu edukacyjnego pod nazwą „Szkoła Sztuki”, w ramach którego młodzież otrzymała kurs artystyczny a dzieci brały udział w zajęciach pobudzających kreatywność. Zajęcia prowadzone były przez ponad cztery miesiące, z przerwą wakacyjną, od kwietnia do października. Z zajęć skorzystało blisko sześćdziesiąt osób, tak dzieci, jak i młodzież i osoby dorosłe. Dzięki dotacji celowej z budżetu Gminy Ostrowiec zajęcia były bezpłatne.

Zajęcia prowadzili edukatorka i edukatorzy ze Stowarzyszenia Kulturotwórczego Nie z tej Bajki: Katarzyna Kozińska, Marcin Jedlikowski i Wojtek Mazan. Wystawa podsumowująca projekt „Szkoła Sztuki 2018” odbywa się pod patronatem honorowym Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego.

Partner wydarzeniaWypożyczalnia mebli eventowych

 

 

Działanie współfinansowane jest z budżetu Gminy Ostrowiec Świętokrzyski w ramach dotacji celowej udzielonej na zadanie pod nazwą „Wzbogacenie oferty kulturalnej Ostrowca Świętokrzyskiego oraz upowszechnianie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji” w 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *